+386 (0)2 888 06 43 info@glasbenaradlje.si

Dosežki

ČESTITAMO!

14. mednarodno harmonikarsko tekmovanje PnnoniAccordion
maj 2019

Matevž Glasenčnik, diatonična harmonika, kategorija B, SREBRNA plaketa
Učiteljica: Nada Bauer Krivograd

3. mednarodno tekmovanje Oskar Rieding
maj 2019

Helena Urbanc, violina, 2. kategorija, ZLATA plaketa
Učitelj: Valentin Štante
Pri klavirju: Damijana Sgerm Kristan

Mednarodno tekmovanje Woodwind & Brass Varaždin
8. do 17. april 2019

Neža Jezernik, flavta, B kategorija, ZLATA plaketa, 3. mesto
Manca Lorenci, flavta, A kategorija, ZLATA plaketa, 3. mesto
Črešnik Urban, saksofon, A , SREBRNA plaketa, 8. mesto
Učitelja: Sanja Krajnc, Dejan Kus
Pri klavirju: Helena Kreuh

Dnevi kitare Krško
6. in 7. april 2019

Maroš Košir Novak, kitara, 4. kategorija, SREBRNA plaketa, 3. mesto
Učitelj: Matej Švab

48. tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije
februar, marec 2019

Neža Jezernik, flavta, I.a kategorija, ZLATA plaketa
Tia Praznik Pilinger, flavta, I.b kategorija, SREBRNA plaketa
Taja Starc, flavta, I.c kategorija, SREBRNA plaketa
Črešnik Urban, saksofon, I.a kategorija, SREBRNA plaketa
Matevž Glasečnik, klarinet, I.b kategorija, sodelovanje na 22. predtekmovanju
Učitelji: Sanja Krajnc, Dejan Kus, Vojko Trnjek
Pri klavirju: Helena Kreuh

14. tekmovanje mladih slovenskih baletnih plesalcev
februar, 2019

Manca Strmčnik, II.a – SREBRNA plaketa
Klara Strmčnik, II.a – BRONASTA plaketa
Učiteljica: Galina Čajka

3. mednarodno baletno tekmovanje Balance 2018,
Sarajevo, maj 2018

KLARA STRMČNIK, V. kategorija, 98 točk, I. nagrada
MANCA STRMČNIK, V. kategorija, 98 točk, I. nagrada
MARO VRANARIČIČ, V. kategorija, 95 točk, I. nagrada
Učiteljica: GALINA ČAJKA

23. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov “Daleki akordi” 2018,
Split, maj 2018

ALENKA JEZERNIK, klavir, 3. kategorija, 2. nagrada, 3. mesto
Učiteljica: AMRA KABIL DJUKANOVIĆ

Mednarodno tekmovanje Svirel 2018,
Grad Dobrovo, marec 2018

EVA POROČNIK, violina, kategorija Beginner, 90 točk, srebrna plaketa
HELENA URBANC, violina, kategorija Junior, 93 točk, srebrna plaketa
Učitelj: VALENTIN ŠTANTE
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI

Mednarodno tekmovanje Svirel 2018,
Grad Dobrovo, marec 2018

NEŽA JEZERNIK, flavta, kategorija Junior, 97 točk, zlata plaketa, 2. uvrščena flavta med pihali
TIA PRAZNIK PILINGER, flavta, kategorija Elementary, 95,5 točke, zlata plaketa, 1. uvrščena flavta med pihali
 TAJA STARC, flavta, kategorija Elementary, 95 točk, zlata plaketa, 2. uvrščena flavta med pihali
Učiteljica: SANJA KRAJNC
Pri klavirju: DAMIJANA SGERM KRISTAN

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov RS 2018,
Ljubljana, februar 2018

 LANA MORI, violončelo, priznanje za udeležbo
Učiteljica: Zsofi Klacsmann

12. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2018,
Begunje, februar 2018

 JAKA METLIČAR, diatonična harmonika, 90,00 točke, srebrno priznanje
Učiteljica: BERNARDA BAUER KRIVOGRAD

Mednarodno tekmovanje Emona 2018,
Ljubljana, januar 2018

NEŽA JEZERNIK, flavta, 98,29 točke, zlata plaketa, 1. nagrada
TAJA STARC, flavta, 95,14 točke, zlata plaketa
 TIA PRAZNIK PILINGER, flavta, 94,43 točke, zlata plaketa
Učiteljica: SANJA KRAJNC
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI in DAMIJANA SGERM KRISTAN

11. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2017,
Begunje, januar 2017

 JAKA METLIČAR, diatonična harmonika, 95,33 točke, zlato priznanje
Učiteljica: BERNARDA BAUER KRIVOGRAD

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja 2017,
Celje, februar 2017

 TINKA BREZOVNIK, tolkala, 91,00 točke, zlato priznanje
 VID ROŽIČ, tolkala, 87,67 točke, srebrno priznanje
Učitelj: MATIC ČREŠNIK

 

Međunarodno natjecanje puhača Woodwind & Brass 2017,
Varaždin, Hrvaška, marec 2017

NEŽA JEZERNIK, flavta, 97,00 točke, zlata plaketa
TAJA STARC, flavta, 95,03 točke, zlata plaketa
 TIA PRAZNIK PILINGER, flavta, 96,53 točke, zlata plaketa
Učiteljica: SANJA KRAJNC
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI in DAMIJANA SGERM KRISTAN

GAL HRIBERNIK, saksofon, 93,67 točke, srebrna plaketa
Učitelj: DEJAN KUS
Pri klavirju: DAMIJANA SGERM KRISTAN

 

46. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije 2017,
Celje, marec 2017

TINKA BREZOVNIK, tolkala, 87,67 točke, bronasta plaketa
Učitelj: MATIC ČREŠNIK

9. mednarodno tekmovanje SVIREL 2017,
april 2017

 TAJA STARC, flavta, 91,00 točke, srebrno priznanje
Učiteljica: SANJA KRAJNC
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI

LARA MORI, violina, 91,00 točke, srebrno priznanje
HELENA URBANC, violina, 91,00 točke, srebrno priznanje
ZALA VILTUŽNIK, violina, 85,00 točke, bronasto priznanje
Učitelj: VALENTIN ŠTANTE
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI

Dnevi kitare Krško 2017
april 2017

MAROŠ KOŠIR NOVAK, kitara, 82,33 točke, srebrno priznanje

 

20. mednarodno tekmovanje Giovani Strumentisti 2016,
Povoletto, Italija, junij 2016

 TAJA STARC, flavta, 95,04 točke, zlato priznanje
 AJDA JAVORNIK, flavta, 94,00 točke, srebrno priznanje
Učiteljica: SANJA KRAJNC
Pri klavirju: ESTERA VIDAKOVIČ HARI

 

Mednarodno tekmovanje G. Pecar 2016,
Gorica, Italija, junij 2016

 ALENKA JEZERNIK, klavir, 91,00 točk, 2. nagrada
Učiteljica: AMRA KABIL ĐUKANOVIĆ

 

6. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2016
Radlje ob Dravi, 21. do 26. maj 2016

URŠKA SEKUTI, klavir solo 3. kategorija, zlata nagrada/III.
Učiteljica: ESTERA VIDAKOVIČ HARI

TIA FRIC, klavir solo 1. kategorija, zlata nagrada
Učiteljica: DAMIJANA SGERM KRISTAN

LARA PERUŠ, klavir solo 1. kategorija, zlata nagrada
Učiteljica: TANJA AJTNIK MIŠKOVIĆ

 ALENKA JEZERNIK, klavir solo 5. kategorija, priznanje
Učiteljica: AMRA KABIL ĐUKANOVIĆ

Dnevi kitare Krško 2016
10. april 2016

Maroš Košir Novak, C kategorija, srebrno priznanje

 

8. mednarodno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine SVIREL
Štanjel, 1. april 2016

Maroš Košir Novak, C kategorija, bronasto priznanje

 

8. mednarodno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine SVIREL
Štanjel, 1. april 2016

Lara Mori, A kategorija, srebrno priznanje
Mentor: Valentin Štante
Klavir: Estera Vidakovič Hari

 

8. mednarodno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine SVIREL
Štanjel, 30. marec 2016

Zala Viltužnik, B kategorija, srebrno priznanje
Mentor: Valentin Štante
Klavir: Estera Vidakovič Hari

 

45. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije, TEMSIG
Cerknica, 1. marec 2016

   Jaka Metličar, diatonična harmonika, 1. a kategorija, zlata plaketa, 1. nagrada
   Mentorica: Nada Bauer Krivograd

 

19. regijsko tekmovanje TEMSIG celjske in koroške regije,
Celje, Velenje, 1. – 4. februar 2016

   Jaka Metličar, diatonična harmonika, 1. a kategorija, zlato priznanje, 1. mesto
   Mentorica: Nada Bauer Krivograd

5. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje,
Radlje ob Dravi, 23. – 26. maj 2015

Srebrna nagrada: Maruša Helbl, mentorica: Amra Kabil Đukanović
Srebrna nagrada: Alenka Jezernik, mentorica: Amra Kabil Đukanović
Priznanje: Tjaša Verdinek, mentorica: Nataša Pospihalj

1. mednarodno tekmovanje pihal Woodwind & Brass,
Varaždin, 22. – 28. 3. 2015

Mentor: Jani Lorber, Klavir: Damijana Sgerm Kristan
I. nagrada: Matic Kavcl, C kategorija

7.  mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov in komornih skupin Upol SVIREL
Štanjel, 7. 4. 2015

Mentor: Vojko Trnjek,
Klavir: Amra Kabil Đukanović
Zlato: Matevž Zupančič, saksofon, kategorija D

7. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov in komornih skupin Upol SVIREL
Štanjel, 5. 4. 2015

Mentor: Valentin Štante, Klavir: Estera Vidakovič Hari
Bronasto priznanje, Lara Mori, violina, kategorija A
Bronasto priznanje, Zala Viltužnik, violina, kategorija B

44. državno tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov TEMSIG,
Postojna

Mentor: Valentin Štante, Klavir: Estera Vidakovič Hari
Bronasta plaketa, Zala Viltužnik, violina, kategorija 1. a

18. regijsko tekmovanje TEMSIG celjske in koroške regije,
Celje, Velenje, 10. – 11. februar 2015

Mentor: Valentin Štante, Klavir: Estera Vidakovič Hari
Zlato priznanje, Zala Viltužnik, violina, kategorija 1. a
Srebrno priznanje, Lara Mori, violina, kategorija 1. a

12. tekmovanje mladih slovenskih plesalcev,
2. – 4. 2. 2015, Lendava

Državno tekmovanje
Mentorica: Galina ČAJKA KUHAR
Zlata plaketa, Klara STRMČNIK, Kategorija I. A – plesalke
Srebrna plaketa, Manca STRMČNIK, Kategorija I. A – plesalke
Bronasta plaketa, Maro VRANARIČIĆ, Kategorija I. A – plesalci
Regijsko tekmovanje
Mentorica: Galina ČAJKA KUHAR
Zlato priznanje, Klara STRMČNIK, Kategorija I. A – plesalke
Zlato priznanje, Manca STRMČNIK, Kategorija I. A – plesalke
Zlato priznanje, Maro VRANARIČIĆ, Kategorija I. A – plesalci
 

4. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje,
21. – 23. 4. 2014

   ZLATA NAGRADA, Alenka Jezernik, 3. kategorija
   Mentorica: Amra Kabil Đukanović
SREBRNA NAGRADA, Tjaša Verdinek, 3. kategorija
   Mentorica: Nataša Pospihalj
BRONASTA NAGRADA, Lana Žvirc, 5. kategorija
   Mentorica: Nataša Pospihalj

11. mednarodno tekmovanje pihalcev,
Požarevac, 27. 4. 2014

   PRVA NAGRADA, 100 točk: Matevž ZUPANČIČ, saksofon, II. kategorija
   Klavir Amra KABIL ĐUKANOVIĆ, posebno priznanje za odlično klavirsko spremljavo
Mentor Vojko TRNJEK,  posebno priznanje za odlično pedagoško delo

6. mednarodno tekmovanje in festival glasbenikov solistov ter komornih skupin Svirél
Štanjel, 5. 4. 2014

   Srebrno priznanje: Matevž ZUPANČIČ, saksofon, C kategorija
   Klavir Amra KABIL ĐUKANOVIĆ
Mentor Vojko TRNJEK

Dnevi kitare Krško

   Srebrno priznanje: Domen ČERNIČ, kitara
Mentor Matej ŠVAB

6. mednarodno tekmovanje in festival glasbenikov solistov ter komornih skupin Svirél,
Svirel, Štanjel, 8. 4. 2014:

   Srebrna nagrada: Zala VILTUŽNIK, violina, A kategorija
   Klavir Estera VIDAKOVIČ HARI
Mentor Valentin ŠTANTE

43. tekmovanje TEMSIG,
Postojna, 14. 3. 2014

   Zlata plaketa: Matic KAVCL, trobenta, 1. b kategorija
   Klavir Estera VIDAKOVIČ HARI
Mentor Jani LORBER

16. regijsko tekmovanje TEMSIG celjske in koroške regije,
Celje, Velenje, 12.-13. 1. 2014

   Zlato priznanje, 1. mesto – uvrstitev na državno tekmovanje TEMSIG: Matic KAVCL, trobenta, 1. b kategorija
   Klavir Estera VIDAKOVIČ HARI
   Mentor Jani LORBER

2. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev EMONA

Konseratorij za glasbo in balet Ljubljana, 21. – 24. 11. 2013
Srebrna plaketa: Matevž ZUPANČIČ, saksofon, II. katergorija
Mentor Vojko TRNJEK
Klavir Amra KABIL ĐUKANOVIĆ

Dosežki na Mednarodnem tekmovanju Euritmia,
Povoletto, Italija, junij,  2013

Zlato priznanje, Blaž Starc, saksofon, mentor Dejan Kus, Sašo Vollmeier, klavir
Zlato priznanje, Matevž Zupančič, saksofon, mentor Vojko Trnjek, Sašo Vollmeier, klavir
Srebrno priznanje, Mojca Haberman, flavta, mentorica Sanja Krajnc, Sašo Vollmeier, klavir

3. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje,
23. – 25. 5. 2012

Amra Kabil Đukanović
   Alenka Jezernik, 2. kategorija, Zlata nagrada
Tanja Ajtnik Mišković
Ajda Javornik, 1. kategorija, Zlata nagrada
Nataša Pospihalj
Tjaša Verdinek, 2. kategorija, Srebrna nagrada
Lana Žvirc, 4. kategorija, Bronasta nagrada
Estera Vidakovič Hari
Katja Anja Žlebnik, 2. kategorija, Bronasta nagrada
Lucija Praznik, 3. kategorija, Bronasta nagrada
Kaja Pečečnik, 3. kategorija, Bronasta nagrada

Dosežki na Mednarodnem tekmovanju SVIREL v Štanjelu,
april,  2013

Zlato priznanje,  PRVO MESTO: Blaž Starc, saksofon, mentor Dejan Kus, Sašo Vollmeier, klavir
Igra na zaključnem koncertu finalistov v Novi Gorici, v sredo, 10. aprila 2013.
Matevž Zupančič, zlato priznanje, saksofon, mentor Vojko Trnjek, Sašo Vollmeier, klavir
Neža Pušnik, srebrno priznanje, flavta, mentor Dejan Kus, Estera Vidakovič Hari, klavir
Mojca Haberman priznanje, flavta, mentorica Sanja Krajnc, Sašo Vollmeier, klavir

Dosežki na 42. Republiškem tekmovanju za mlade glasbenike v Kočevju, Krškem in Brežicah,
2013

Zlata plaketa,  PRVO MESTO: Blaž Starc, saksofon, mentor Dejan Kus, Sašo Vollmeier, klavir
Blaž Starc igra na Zaključnem koncertu TEMSIGA v Krškem, v sredo, 27. marca 2013, ob 19.00.
Bronasta plaketa: Nina Gracej, sopran, I. c, mentor Aleš Marčič, Sašo Vollmeier, klavir
Priznanje: Neža Pušnik, kljunasta flavta, mentor Dejan Kus, Estera Hari Vidakovič, klavir

Dosežki na tekmovanju celjske in koroške regije v Celju in Velenju,
13. in 14. 2. 2013

Tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov – TEMSIG, Celje in Velenje: 13. in 14. februar 2013
Zlato priznanje: Nina Gracej, sopran, I. c, mentor Aleš Marčič, Sašo Vollmeier, klavir
Zlato priznanje: Blaž Starc, saksofon, mentor Dejan Kus, Sašo Vollmeier, klavir
Zlato priznanje: Neža Pušnik, I. a: kljunasta flavta, mentor Dejan Kus, Estera Vidakovič Hari, klavir
Srebrno priznanje: Trobilni trio: I. a,  Matic Kavcl in Mihaela Orožen, trobenta, Tilen Račnik, bariton

Koroško klavirsko tekmovanje,
23. – 25. 5. 2012

Damijana Sgerm Kristan
   Alenka Jezernik, 1. kategorija, Zlata nagrada/3.
Viktorija Miklavc, 2 kategorija, Bronasta nagrada
Urška Gašper, 4. kategorija, Bronasta nagrada
Estera Vidakovič Hari
Katja Anja Žlebnik, 1. kategorija, Zlata nagrada
Lucija Praznik, 2. kategorija, Srebrna nagrada
Kaja Pečečnik, 2. kategorija, Srebrna nagrada
Metka Verhnjak, 4. kategorija, Bronasta nagrada
Nataša Pospihalj
Tjaša Verdinek, 1. kategorija, Zlata nagrada
Lana Žvirc, 3. kategorija, Srebrna nagrada
Eva Nabernik, 5. kategorija, Bronasta nagrada
Eva Nabernik-Aja Onuk, Klavirski duo II, Bronasta nagrada
Sara Lorenci, 3. kategorija, Priznanje   
Oto Kolednik
Nika Osvald, 4. kategorija, Priznanje
Karine Gishyan
Martina Štelcer, 3. kategorija, Bronasta nagrada
Jernej Smolnik, 3. kategorija, Priznanje
Kaja Hohnjec, 4. kategorija, Priznanje
Nika Pogač, 3. kategorija, Priznanje
Mate Blaznik, 3. kategorija, Priznanje
8. Mednarodno tekmovanje harmonikarjev, Beltinci, 13. maj 2012
Matic Langbauer, harmonika, A kategorija – zabavna glasba
Nada Bauer Krivograd mentorica
Za doseženo II. nagrado.

Mednarodno tekmovanje Petar Konjović,
Beograd, 9. maj 2012, III. nagrada

Nina Gracej, sopran
Aleš Marčič, mentor

Mednarodno tekmovanje Svirel,
Štanjel 1. april 2012: 97,00 točk,
I. nagrada, mentor Vojko Trnjek

Matevž Zupančič, sopran saksofon,
Blaž Starc, alt saksofon,
Boštjan Krapež, tenor saksofon,
Anže Ropoša, bariton saksofon

Mednarodno tekmovanje Svirel,
Štanjel 28. 3. – 4. 4.2012: 91,00 točk,
srebrno priznanje, mentor Bruno Domiter

Timi Koziker, tolkala

Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko,
Beograd, 8. marec 2012: 98,83 točk,
I/2 nagrada v B kategoriji, mentor Dejan Kus

Blaž Starc, alt saksofon.

Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko,
Beograd, 8. marec 2012: 98,83 točk,
I. nagrada: Laureati tekmovanja v A kategoriji

Kvartet saksofonov, mentor Vojko Trnjek
Matevž Zupančič, sopran saksofon,
Blaž Starc, alt saksofon,
Boštjan Krapež, tenor saksofon,
Anže Ropoša, bariton saksofon

41. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije,
Novo mesto, marec
Srebrna plaketa

Kvartet saksofonov, mentor Vojko Trnjek
Matevž Zupančič, sopran saksofon,
Blaž Starc, alt saksofon,
Boštjan Krapež, tenor saksofon,
Anže Ropoša, bariton saksofon

15. Regijsko tekmovanje mladih slovenskih glasbenikov Celjske in Koroške regije,
Velenje, 16. februar 2012: 95,33 točk,
Zlato priznanje, 2. mesto v I. kategoriji.

Kvartet saksofonov, mentor Vojko Trnjek
Matevž Zupančič, sopran saksofon,
Blaž Starc, alt saksofon,
Boštjan Krapež, tenor saksofon,
Anže Ropoša, bariton saksofon